+380 67 618 2520
  • Google
  • RSS
  • Google
  • RSS

Платформа громадських ініціатив
«Простір можливостей»

«Запорізька книжкова толока» від початку замислювалась як захід, що здатний об’єднати навколо теми читання, культури та мистецтва всю запорізьку громаду. Протягом перших двох років фестивалю особливу увагу ми прагнули приділити новим мешканцям Запорізького краю та проблемі вимушених переселенців загалом. Завдяки співпраці з проектом «Ініціативи інфраструктурної програми для України», що фінансуються німецьким урядом та виконуються німецькою федеральною компанією GIZ, цей програмний компонент був посилений під час другої Толоки.

«Платформа громадських ініціатив» – це програма заходів, покликана об’єднати для продуктивної комунікації та обміну позитивним досвідом громадської діяльності мешканців Запоріжжя та Запорізької області – зокрема, тих, хто протягом останніх двох з половиною років виїхав з Донеччини, Луганщини та АР Крим.

Для участі в проекті на конкурсній основі були обрані 30 наймотивованіших активістів з міст Запоріжжя, Мелітополь, Бердянськ, Пологи, Гуляйполе, Розівка, Приморськ – представники громадських організацій, волонтерських об’єднань та ініціативних груп ВПО.

Триденна освітньо-комунікаційна програма містила в собі зустрічі у форматі відкритого лекторію, міні-тренінги, презентації. Як критично оцінювати події минулого, як сприймати події сьогодення крізь призму ЗМІ, як ефективно комунікувати з іншими, як зареєструвати громадську організацію та підвищити її фінансову спроможність, як згуртувати волонтерів? У ході інтерактивних занять тренери з Києва, Дніпра, Вінниці і Запоріжжя поділились з учасниками Платформи найважливішою є з цих тем, а також підказали, як поглиблювати свої знання надалі.

Фінансова підтримка проекту

Ініціативи інфраструктурної програми для України, що фінансуються німецьким урядом та виконуються німецькою федеральною компанією GIZ

Ініціативи інфраструктурної програми для України, що фінансуються німецьким урядом та виконуються німецькою федеральною компанією GIZ