+380 67 618 2520
  • Google
  • RSS
  • Google
  • RSS

Всеукраїнський форум «Взаємодія»

Форум замислювався як простір відкритого спілкування і вільного обміну інформацією між активістами Запорізької області, які працюють з внутрішньо переміщеними особами та учасниками АТО. Тема «Взаємодії» об’єднала шість дискусійних майданчиків, презентації успішних соціальних ініціатив, що реалізуються в різних містах країни, а також відкриті обговорення проблем і можливостей громадської співпраці для подолання наслідків військового конфлікту на сході.

Під час заходу спікери з Дніпра, Харкова, Києва і Запоріжжя представили позитивний досвід вирішення проблем переселенців та учасників АТО в своїх містах. Серед них – представники громадських організацій «Сила майбутнього», «Студена», «Ресурсний центр для допомоги вимушеним переселенцям», «Інститут фінансових технологій», «Чугуївська правозахисна група», «Центр зайнятості Вільних людей», «Об’єднання психологів і психоаналітиків «Взаємодія».

Подія зібрала близько 170 учасників, в тому числі 50 делегатів з районів Запорізької області (Василівка, Вільнянськ, Оріхів, Токмак, Бердянськ, Розівка, Пологи, Енергодар, Мелітополь, села Семенівка, Тамбовка і Терпіння Мелітопольського району, село Гнаровське Вільнянського району). Це окремі активісти, а також представники понад 60 громадських, державних, міжнародних і приватних організацій. Результати їхньої спільної роботи під час заходу стали основою для створення дорожньої карти вирішення проблем громадської взаємодії в регіоні.

Учасників Форуму

Делегатів з районів

Громадських організацій

Фінансова підтримка проекту

Ми щиро вдячні усім, хто завітав та підтримав нашу ініціативу, всім нашим жертводавцям,

волонтерам, митцям, авторам які долучилися до організації події!

Українська ініціатива зміцнення громадської довіри (UCBI), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID)