+380 67 618 2520
  • Google
  • RSS
  • Google
  • RSS

Вуличний Університет ЛИцарів Культури

Вуличний університет виник як просвітницький проект «Арт-Простору» та Асамблеї діячів культури Запоріжжя. Свою назву він отримав, оскільки перші зустрічі справді відбувались просто неба – на майданчику біля ПК ЗАлК, на базі якого в 2014-2015 рр. і працював Центр мистецтв. Стати «лицарем культури» може кожен охочий – хто має цікавість і допитливість, прагне розширити власний світогляд і не зупиняється в пошуках сенсів і смислів.

ВУЛИК – це відкритий простір, де можна у вільній і невимушеній формі отримати нові знання про історію, етнографію, культуру та туристичні можливості Запорізького краю, зустрітись з неординарними особистостями та навіть самому стати спікером. Інтерактивні лекції та презентації за участі провідних запорізьких науковців, митців, публіцистів, діячів культури, активістів, мандрівників відбуваються у Вуличному університеті по середах о 18:00.

У 2015 році «Арт-Простір» отримав грант на розвиток проекту у рамках програми «Ми – це місто». Отримані кошти були спрямовані на технічне забезпечення ВУЛИКа – придбано екран, проектор, меблі для проведення заходів.

Фінансова підтримка проекту

Ми щиро вдячні усім, хто завітав та підтримав нашу ініціативу, всім нашим жертводавцям,

волонтерам, митцям, авторам які долучилися до організації події!