Поетична мандрівка з Лесем Белеєм

12630869_443284832533708_851981096_oУ п’ятницю, 12 лютого, в запорізькому кафе «Укроп» (вул. Жуковского, 59) відбудеться прзентація «Книги про ліс» Леся Белея, що вийшла у «Видавництві Старого Лева». Під час поетичної мандрівки автор збірки та журналіст Валентин Терлецький розкажуть, що ховає у собі ліс і залісся, про «шкідливі звички» та «голі обіди», а ще про зовсім нове і наболіле —  тихе плавлення «солдатиків з живого олова» й написання «кримських меджума» ХХІ ст. Початок о 19:00. Вхід вільний.

 

«Ліс — це центральний символ і алегорія цієї книги, — каже Лесь. — Ми живемо в лісі, тільки в кожного свої дерева, трави та стежки. Що тут приховувати, самі ми — теж лісові тварини зі своїми ланцюгами живлення. Ця книга не є підручником з виживання, це радше, приватний природничо-поетичний атлас, нотатки мешканця лісу про ліс».

 

«Книга про ліс» — два дуже різних між собою, за звучанням і тематично, корпусів текстів. Недарма ж і сама книга розділена на дві частини: In Silva та Ex Silva. Перша — це мандри історіями Лісу, його стежками і звуками, символами і рефлексіями, ним породженими. Друга — це вихід за межі Лісу, у Місто, яке теж наповнене своїми символами та історіями, подекуди динамічнішими, ближчими і впізнаванішими, але так само відкритими до різних прочитань та інтерпретацій.