VOŁOSI CHRISTMAS TOUR

Announcement Date: Січень 19, 2014

Кожен концерт польського гурту Vołosi — це заряд життєствердної енергії й радості, що святково-казковими іскорками розлітається від струн їхніх скрипок, віолончелі, контрабаса… Ми запрошуємо вас почати рік натхненно та емоційно, захопивши останні спалахи різдвяного настрою із Vołosi Christmas Tour.

19 січня, 19:00 — Запоріжжя, ДК Кірова (пр-т. Металургів, 1а), квитки – 90 грн. (придбати можна у касах ДК Кірова, ТЦ «Україна», «Пушкінський пасаж», каси «Карабас»), групові заявки по тел. 099-959-33-39.

Учасники гурту Збігнєв Міхалек, Ян Качмажик та Роберт Важут — гуральські народні музики, мешканці гір, де сходяться кордони Чехії, Польщі та Словаччини. Кшиштоф і Станіслав Ласони — випускники музичної академії імені Кароля Шимановського в Катовіце. Тож у потоки балканських, трансильванських і карпатських мотивів Vołosi легко вплітають класичні мелодії європейських композиторів, поєднуючи вишуканість і віртуозність виконання з невимушеністю, спонтанністю та надзвичайною емоційністю.

Гурт з’явився на європейській сцені після тріумфального виступу на фестивалі Польського Радіо «Нова традиція» у 2010 році. Несподіване поєднання класичних стандартів і фольклорних мотивів так вразило публіку та критиків, що Vołosi здобули одразу три нагороди: Гран-Прі, приз глядацьких симпатій Burza Braw та премію Чеслава Немена. Вже наступного року гурт отримав гран-прі за найкращу world music композицію від Європейської мовної спілки (найбільшої асоціації телерадіомовників у світі). Кількість шанувальників гурту невпинно зростає, і не лише у Польщі, а й у Грузії, Данії, Німеччині, Великобританії. В Україні гурт став справжнім відкриттям міжнародного фестивалю АртПоле’2012, підтвердивши своє визнання аншлаговими виступами у семи українських містах.

Vołosi Christmas Tour охоплює п’ять міст: Харків, Запоріжжя й Алчевськ, які гурт відвідає вперше, а також Київ і Одесу, де Vołosi з величезним успіхом вже виступали в березні.

Тур проходить за підтримки Польського інституту.

 

Фото Vołosi Christmas Tour: