АндруховичКультовий український письменник Юрій Андрухович вирушає в тур містами України з презентацією книжки «Тут похований Фантомас».

ЗАПОРІЖЖЯ – 13 лютого
17:00 – презентація і автограф-сесія
Готель “Інтурист”, 2 поверх, “Пори року”
Вхід вільний

15.00 – Прес-конференція для ЗМІ
Обласний центр молоді

Також письменник відвідає:
КИЇВ – 10 лютого, 18:00, книгарня «Є», вул. Лисенка, 3;
ДНІПРОПЕТРОВСЬК – 11 лютого, 19:00, івент-кафе «Хундертвассер», вул. Рогальова, 14;
КРИВИЙ РІГ – 12 лютого, 18:00, ПК Металургів, пр. Металургів, 7;

«Тут похований Фантомас» – книжка вибраних колонок (ТСН-ок) Юрія Андруховича, яка нещодавно вийшла у видавництві «Discursus».
З ТСН-ками Юрій Андрухович раз на тиждень виступає на сайті tsn.ua «Телевізійної служби новин» Каналу «1+1». Починаючи з грудня 2010 року, він опублікував їх уже близько двох сотень. «Тут похований Фантомас» – своєрідне вибране з цих щотижневих записів, розташованих у суворо хронологічній послідовності. Готуючи цю збірку, автор свідомо не вносив змістових коректив, але вважав за доцільне вказати точну дату кожної публікації. Дати тут є не тільки каркасом, але й значною мірою орієнтиром.

Я впізнаю їх безпомилково. Мої зазвичай найохайніші. Вони можуть багато говорити, курити, але в підсумку зберігають за собою найкраще останнє враження.
Мої слухають багато хорошої музики. У моїх класні зачіски. Мої шарять у політиці, мої десь уже були й щось бачили.
Мої не ревниві, беруть на мої виступи своїх коханих і друзів. Підходячи з моїми книжками до мене по автограф, вони часто можуть запитати: «А де ж Неборак?» І тоді ревнивим стаю я.

Мої політики й депутати програють вибори, проте вони справжні джентльмени. Мої бібліотекарки найпрогресивніші, вчительки найгарніші, учні найобдарованіші.
Я безпомилково вгадую, хто мій, а хто чужий. Навіть якщо мій зір колись мені зрадить, я все одно вас розпізнаватиму, дорогі люди.